Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  İLETİŞİM

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Kurum E-Posta : silivri.2ltcik@adalet.gov.tr

  Kurum Sabit Tlf.: 0212 726 00 56

  Faks:0 212 726 05 74

  Adres: Semizkumlar Mah. Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü Silivri / İSTANBUL

  ULAŞIM BİLGİLERİ

  Kurumumuz İstanbul'un batı istikametinde olup ona yaklaşık 80 km mesafede iken Silivri'nin batı istikametinde 12 km mesafededir. Tekirdağ'ın ise doğu istikametinde olup ona 56 km mesafededir.

  Toplu taşıma araçlarını kullanmayı tercih eden ziyaretçiler İstanbul yönünden gelecekler ise, Esenler Otogarı'ndan aktarmasız olarak gelen halk otobüsleri vasıtasıyla kampüse ulaşabilecekleri gibi; Yenibosna'dan halk otobüsleriyle veya Esenler Otogarı'ndan şehirler arası otobüslerle Silivri'ye varıp Silivri'den Cezaevi minibüsleri vasıtasıyla kampüse ulaşabilirler. Tekirdağ veya Çorlu istikametinden gelecek ziyaretçiler ise şehirler arası otobüsler veya dolmuş taksiler vasıtasıyla Silivri'ye varıp oradan minibüsle kampüse ulaşabilirler.

  Kendi arabalarıyla gelmeyi tercih eden ziyaretçiler ise İstanbul yönünden geleceklerse, E-5 (D-100 devlet yolu) karayolunu kullanarak Silivri'yi yaklaşık 10 km geçtikten sonra gittikleri istikametteki ilk siteden veya gördükleri ilk kampüs levhasından sağa sapmak suretiyle kampüse ulaşabilecekleri gibi; E-6 (otoban) paralı otoyolunu kullanarak, Silivri gişelerine sapmadan bir sonraki, "Kınalı" gişesinden çıkıp yaklaşık 1 km sonraki sağ yan şeritten üst geçide çıkmak suretiyle kampüse ulaşabilirler. Tekirdağ ve Çorlu istikametindan gelecek ziyaretçiler Silivri'ye varmadan D-100 Devlet yolu ile Kınalı gişesi otoban bağlantı hattı olan yola sapıp yaklaşık 4 km sonra görülecek ilk levhadan yoldan ayrılarak kampüse ulaşabilirler. Edirne istikametinden E-6 (otoban) paralı otoyolunu kullanarak gelecek ziyaretçiler ise yine Kınalı gişelerinden çıkmak suretiyle yukarıda izah edildiği şekilde kampüse ulaşabilirler.

  Adres

  Silivri 2 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Silivri Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü, Semizkumlar Mh. Silivri / İSTANBUL

  Telefon

  Telefon 0212 726 00 56

  Faks 0 212 726 05 74

  E-Posta

  silivri.2ltcikisaretadalet.gov.tr